Prościej. Szybciej.
Odpowiedzialnie

Czym jest Vippo?

Każdy nasz Klient ma czuć się jak VIP. Tak ma być obsługiwany i takie właśnie mają być nasze pożyczki. Bez zbędnych formalności, bez haczyków, za to z należytą starannością i w pełni profesjonalnie. Wszystko fair. Vippo zorganizowaliśmy tak, jak sami od zawsze chcieliśmy, aby wyglądały finanse osobiste. Fin-tech po polsku w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Kim jesteśmy?

Zespół Vippo tworzą najwyższej klasy specjaliści z różnych branż. Korzystamy z zebranych doświadczeń najlepszych profesjonalistów w swoich dziedzinach. Poświęciliśmy wiele uwagi temu, aby nasz produkt był jak najlepiej dostosowany do wymagań wymagających konsumentów, aby naszym wyróżnikiem była jakość. Nie jakoś. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Naszą ambicją jest to, aby nasi Klienci polecali nasze usługi i byśmy wspólnie budowali długotrwałe relacje.

O Vippo

Skontaktuj się z nami

Nasze wartości

  • Nie widzimy najmniejszego sensu w tym, aby utrudniać i komplikować coś, co ma być proste. My chcemy być Twoim partnerem w finansach. Dlatego nasz proces ubiegania się o pożyczkę jest uproszczony w celu maksymalizacji Twojej wygody. Nie używamy trudnego języka zrozumiałego tylko dla czynnych finansistów. Nie wymagamy sterty zbędnych dokumentów i potwierdzeń. Proste, prawda?
  • Wiemy jak ważny jest dziś czas. Dlatego naszym zamierzeniem jest to, aby pożyczki wypłacane były w możliwie najkrótszym czasie tak, abyś mógł zrealizować swoje plany ekspresowo. Dokładamy wszelkich starań, aby pożyczki Vippo dostępne były dla Twojej wygody szybciej niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić. Tak, dziś już jest to możliwe, nawet w kwadrans od złożenia kompletnego wniosku kredytowego.
  • Pożyczasz tylko tyle, ile naprawdę potrzebujesz. Nam zależy na tym, abyś czuł się ze swoimi wyborami komfortowo. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji przez infolinię lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jesteśmy dla Was. Vippo powstało z myślą o tym, aby pożyczanie było wygodne i komfortowe. Przekonaj się o tym i Ty!