Subhero 4

POŻYCZKADOPASOWANA DO CIEBIE

Weź pożyczkę

O VIPPO

Możesz nam zaufać

Jesteśmy instytucją pożyczkową wpisaną do Rejestru Instytucji Pożyczkowych Komisji Nadzoru pod numerem RIP000004. Spełniamy wszystkie kryteria dla legalnie działających firm pożyczkowych i działamy zgodnie z przepisami prawa. Należymy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (KPF), czyli instytucji branżowej zrzeszającej ponad 100 kluczowych przedsiębiorstw polskiego rynku finansowego.

Pożyczamy odpowiedzialnie

Jesteśmy firmą odpowiedzialną. Nie pożyczamy pieniędzy osobom, które w naszej ocenie mają zbyt wiele pożyczek i których nie będzie stać na spłatę zobowiązania. Najważniejszy jest dla nas Twój komfort finansowy. Oferujemy pożyczki ratalne, które nie będą zbyt dużym obciążeniem dla Twojego budżetu domowego.

Pożyczamy szybko

Wiemy, że zależy Ci na czasie. Dlatego złożenie wniosku w VIPPO trwa tylko kilka minut, a decyzję dostajesz w ciągu kwadransa. Wszystkie formalności załatwiasz online, bez wychodzenia z domu. Pieniądze przelewamy na Twoje konto w ciągu kilku godzin.

Pożyczamy prosto

Wierzymy w proste finanse. Nie stosujemy drobnego druku, gwiazdek i ukrytych opłat. Od samego początku informujemy Cię o całkowitym koszcie pożyczki. Otrzymujesz od nas dokumenty, które są przejrzyste i czytelne. Każdą wątpliwość możesz wyjaśnić, kontaktując się z nami.

Pożyczamy etycznie

Stosujemy się do Zasad Dobrych Praktyk KPF , czyli dobrowolnej regulacji postępowania firm z branży finansowej. Posiadamy Certyfikat Etyczny KPF i certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan- Magazine.

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.