Wakacje tuż tuż, a w 2018 będą jeszcze dłuższe!

pln_poduszka

Kiedy powrót do szkoły?

Ważna informacja dla wszystkich rodziców i dzieciaków w wieku szkolnym jest taka, że tegoroczne wakacje będą dłuższe. Nie jest to czyjaś specjalna zasługa, to znaczy nie musimy komuś być za ten fakt szczególnie wdzięczni, gdyż nie jest to zasługa polityków albo zmian w prawie. Taką rewelacyjną niespodziankę przygotował nam tegoroczny kalendarz. Koniec bieżącego roku szkolnego zaplanowany jest już piątek w przyszłym tygodniu, czyli 22 czerwca. W normalnych okolicznościach dzieciaki wracają do szkół 1 września, ale w 2018 roku data ta wypada w sobotę. Stąd informacja o tym, że pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie usłyszą dopiero w poniedziałek, 3 września , czyli zyskujemy dwa dni później!

Ile dni wolnego potrwają wakacje AD 2018

Podliczyliśmy ile dni łącznie potrwają tegoroczne wakacje i wynik nasz oszołomił. Wyobraźcie sobie, że tegoroczne wakacje to aż 73 dni laby ze szkoły. Jest to o blisko 9%, czyli 6 dni więcej niż poprzednie wakacje. Żadną tajemnicą nie jest fakt, że podczas wakacji realizujemy większość naszych postanowień i planów, zatem jeśli tylko finanse stoją na przeszkodzie ku ich urzeczywistnieniu należy to jak najszybciej zmienić! Jak? Chociaż decydując się na szybką i wygodną pożyczkę online – wówczas z żadnych planów już nie będziemy musieli rezygnować lub zwlekać z ich finalizacją.

Natomiast w tej chwili od całego zespołu wszystkim uczniom i ich najbliższym życzymy genialnych i pogodnych wakacji bez trosk i żadnych zmartwień!

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

campaign-creators-pypeCEaJeZY-unsplash

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej
why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.