Wakacje tuż tuż, a w 2018 będą jeszcze dłuższe!

post-img

Kiedy powrót do szkoły?

Ważna informacja dla wszystkich rodziców i dzieciaków w wieku szkolnym jest taka, że tegoroczne wakacje będą dłuższe. Nie jest to czyjaś specjalna zasługa, to znaczy nie musimy komuś być za ten fakt szczególnie wdzięczni, gdyż nie jest to zasługa polityków albo zmian w prawie. Taką rewelacyjną niespodziankę przygotował nam tegoroczny kalendarz. Koniec bieżącego roku szkolnego zaplanowany jest już piątek w przyszłym tygodniu, czyli 22 czerwca. W normalnych okolicznościach dzieciaki wracają do szkół 1 września, ale w 2018 roku data ta wypada w sobotę. Stąd informacja o tym, że pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie usłyszą dopiero w poniedziałek, 3 września , czyli zyskujemy dwa dni później!

Ile dni wolnego potrwają wakacje AD 2018

Podliczyliśmy ile dni łącznie potrwają tegoroczne wakacje i wynik nasz oszołomił. Wyobraźcie sobie, że tegoroczne wakacje to aż 73 dni laby ze szkoły. Jest to o blisko 9%, czyli 6 dni więcej niż poprzednie wakacje. Żadną tajemnicą nie jest fakt, że podczas wakacji realizujemy większość naszych postanowień i planów, zatem jeśli tylko finanse stoją na przeszkodzie ku ich urzeczywistnieniu należy to jak najszybciej zmienić! Jak? Chociaż decydując się na szybką i wygodną pożyczkę online – wówczas z żadnych planów już nie będziemy musieli rezygnować lub zwlekać z ich finalizacją.

Natomiast w tej chwili od całego zespołu wszystkim uczniom i ich najbliższym życzymy genialnych i pogodnych wakacji bez trosk i żadnych zmartwień!