Szybkie pożyczanie przez Internet

komork

Najczęściej do realizacji naszych planów lub marzeń brakuje niewiele. Różnie to „niewiele” jest definiowane, ale należy domniemać, że kwota do 5000 zł będzie wystarczająca nawet w sytuacji gdy nasz portfel niemal całkowicie świeci pustkami. Spłatę warto rozłożyć na wygodne raty. Czyli jakie? Takie, które bez nadmiernego obciążania domowego budżetu będziemy sprawnie regulowali. Najlepiej więc ująć spłatę w przedziale między 6 a 36 rat.
Dłuższy okres kredytowania umożliwi nam zminimalizowanie wysokości comiesięcznego zobowiązania a w przypadku niespodziewanego przypływu gotówki – takiego jak na przykład premia uznaniowa albo nagroda – bez żadnych dodatkowych kosztów spłacimy swoje zobowiązanie przed terminem.
Warto też przypomnieć, że nie każdy może sobie pozwolić na luksus umówienia się na konkretną godzinę od 8 do 16 – dla tych pracusiów możliwość pożyczenia zdalnie, czyli z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie jest wymarzonym rozwiązaniem. W 100% online pożyczka pozwala naprawdę na spore oszczędności naszego czasu.
O tym jakie to proste przekonać może się każdy posiadający zdolność kredytową na stronie www.vippo.pl – intuicyjnie wybierając na suwakach pożądaną kwotę, którą chce pożyczyć a także ustalając ilość rat. Symulator natychmiast zwróci nam wynik określający m.in. miesięczną ratę. Co ważne na stronie internetowej znajdziemy też informacje, z którymi możemy a wręcz powinniśmy zapoznać się przed zawarciem umowy – informujące chociażby o wysokości kosztów.
Polecamy odpowiedzialne pożyczanie, bo co nagle to po diable – w przypadku pytań lub powstania jakichkolwiek wątpliwości można zadzwonić do biura obsługi lub napisać maila czy też zostawić wiadomość na mediach społecznościowych (jak np. Facebook) – natychmiast uzyskamy wsparcie w nurtujących nas kwestiach.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

vlad-gedroics-4ws_xLKQMWI-unsplash

Jak dbać o linię – poradnik dla zapracowanych

14 / 02 / 2020

Ani się obejrzałeś/aś, a skończył się styczeń. Nowe otwarcie i towarzyszące mu postanowienia o rzucaniu palenia, zrzuceniu wagi czy większej aktywności fizycznej to już raczej pieśń przeszłości. Niemniej, każdy moment...

Czytaj dalej
milan-popovic-BmyXTxyDL-I-unsplash

Nie taki remont drogi, jak go malują!

23 / 01 / 2020

Remont… na samą myśl o nim wielu z nas cierpnie skóra. Czasochłonny, kosztowny, wymagający cierpliwości do fachowca czy ekipy, potrafi wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszą osobę. Ale tak być nie...

Czytaj dalej
Scoring

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.