Szybka pożyczka na majówkę

pln_pln

Pożyczyć nie każdy może

Często zdarza się tak, że potrzeba skorzystania z dodatkowej gotówki pojawia się nagle i w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Wówczas warto mieć możliwość skorzystania z wygodnego rozwiązania jakim niewątpliwie jest opcja zawnioskowania o gotówkę w 100% online, czyli przez telefon lub Internet. Takie udogodnienia są dziś dość szeroko proponowane, więc w większości firm pożyczkowych jest już takie rozwiązanie gotowe. Nieco inaczej jest w bankach, które nowym klientom nie umożliwiają zawarcia umowy bez konieczności wizyty w placówce. Zapewne niedługo ulegnie to zmianie – dziś jednak żaden z największych banków działających w Polsce takiej opcji nie udostępnia.

Finansowanie 24/7

Najlepiej o tym gdzie, jak i o której porze dnia chcemy skorzystać ze wsparcia zadecydujemy my sami. Tak właśnie jest w przypadku wygodnych pożyczek online udostępnianych w firmach pożyczkowych takich jak Vippo. Umożliwiają one wygodne rozłożenie spłaty nawet na 36 rat a także solidny zastrzyk gotówki w kwocie do 5000 zł. Warunki cenowe są atrakcyjne i umożliwiają zarządzenie całkowitym kosztem kredytu samemu – poprzez optymalizację okresu spłaty – im krótszy okres kredytowania, tym mniejsze całkowite koszty spłaty.

Zaufany partner gwarancją sukcesu

Jeśli chcemy sobie podarować eksperymentowanie, które różnie może się skończyć, a zależy nam na czasie oraz właściwym załatwieniu sprawy, czyli pożyczeniu na czas określonej kwoty wówczas najlepiej skorzystać ze wsparcia solidnego pożyczkodawcy. Wiele firm nie traktuje wciąż swoich klientów rzetelnie – inaczej jest w Vippo. Obsługa klienta na naprawdę bardzo wysokim poziomie, możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania w dogodnej formie. A co najważniejsze nie ma żadnych ukrytych opłat, tzw. Kruczków albo czegoś napisanego małym druczkiem, co finalnie mogłoby nas zniechęcić do takiej formy pożyczania w przyszłości. Zdecydowanie  warto przekonać się jak dobrze może układać się współpraca z pożyczkodawcą na przykładzie sprawdzonej firmy.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej
jametlene-reskp-hGKXqee3Zxw-unsplash

4 łapy i 1 ogon, czyli 5 powodów, dla których warto mieć psa

20 / 08 / 2019

Małe i duże, krótko- i długowłose, ze stojącymi i klapniętymi uszami, stróżujące i do towarzystwa, rasowe i kundelki – psy towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Ostatnie badania pokazują, że posiadanie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.