Szybka pożyczka na majówkę

Pożyczyć nie każdy może

Często zdarza się tak, że potrzeba skorzystania z dodatkowej gotówki pojawia się nagle i w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Wówczas warto mieć możliwość skorzystania z wygodnego rozwiązania jakim niewątpliwie jest opcja zawnioskowania o gotówkę w 100% online, czyli przez telefon lub Internet. Takie udogodnienia są dziś dość szeroko proponowane, więc w większości firm pożyczkowych jest już takie rozwiązanie gotowe. Nieco inaczej jest w bankach, które nowym klientom nie umożliwiają zawarcia umowy bez konieczności wizyty w placówce. Zapewne niedługo ulegnie to zmianie – dziś jednak żaden z największych banków działających w Polsce takiej opcji nie udostępnia.

Finansowanie 24/7

Najlepiej o tym gdzie, jak i o której porze dnia chcemy skorzystać ze wsparcia zadecydujemy my sami. Tak właśnie jest w przypadku wygodnych pożyczek online udostępnianych w firmach pożyczkowych takich jak Vippo. Umożliwiają one wygodne rozłożenie spłaty nawet na 36 rat a także solidny zastrzyk gotówki w kwocie do 5000 zł. Warunki cenowe są atrakcyjne i umożliwiają zarządzenie całkowitym kosztem kredytu samemu – poprzez optymalizację okresu spłaty – im krótszy okres kredytowania, tym mniejsze całkowite koszty spłaty.

Zaufany partner gwarancją sukcesu

Jeśli chcemy sobie podarować eksperymentowanie, które różnie może się skończyć, a zależy nam na czasie oraz właściwym załatwieniu sprawy, czyli pożyczeniu na czas określonej kwoty wówczas najlepiej skorzystać ze wsparcia solidnego pożyczkodawcy. Wiele firm nie traktuje wciąż swoich klientów rzetelnie – inaczej jest w Vippo. Obsługa klienta na naprawdę bardzo wysokim poziomie, możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania w dogodnej formie. A co najważniejsze nie ma żadnych ukrytych opłat, tzw. Kruczków albo czegoś napisanego małym druczkiem, co finalnie mogłoby nas zniechęcić do takiej formy pożyczania w przyszłości. Zdecydowanie  warto przekonać się jak dobrze może układać się współpraca z pożyczkodawcą na przykładzie sprawdzonej firmy.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.