Sprawdź swojego pożyczkodawcę..

flow

Jeśli zastanawiasz się na którego pożyczkodawcę się zdecydować warto, ażebyś przed podpisaniem umowy kredytowej zweryfikował wybranego pożyczkodawcę i oferowane za jego pośrednictwem produkty i usługi – w tym te proponowane za pośrednictwem serwisów internetowych.
Poprzez dosłownie kilka kliknięć w Internecie zyskamy pewność, że mamy do czynienia z wiarygodnym partnerem – firmą, która podlega właściwemu nadzorowi a nie jest wyłącznie nastawiona na maksymalizację zysku. Firmy, od korzystania z usług których jesteśmy ostrzegani poprzez swoje niewłaściwe praktyki polegające m.in. na żerowaniu na niewiedzy, naiwności i nieświadomości swoich praw klientów poszukujących w sieci wygodnego finansowania. Współpracując z wiarygodnymi partnerami sporo też zaoszczędzimy – nie będziemy np. skazani na konieczność regulowania niespodziewanych dodatkowych kosztów pożyczki, o istnieniu których nie byliśmy dostatecznie poinformowani przed zawarciem umowy. Rejestr takich podejrzanych firm, które mogą prowadzić nielegalną działalność, w tym kredytowo-pożyczkową znaleźć można pod poniższym adresem:
https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej
jametlene-reskp-hGKXqee3Zxw-unsplash

4 łapy i 1 ogon, czyli 5 powodów, dla których warto mieć psa

20 / 08 / 2019

Małe i duże, krótko- i długowłose, ze stojącymi i klapniętymi uszami, stróżujące i do towarzystwa, rasowe i kundelki – psy towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Ostatnie badania pokazują, że posiadanie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.