Sprawdź swojego pożyczkodawcę..

Jeśli zastanawiasz się na którego pożyczkodawcę się zdecydować warto, ażebyś przed podpisaniem umowy kredytowej zweryfikował wybranego pożyczkodawcę i oferowane za jego pośrednictwem produkty i usługi – w tym te proponowane za pośrednictwem serwisów internetowych.
Poprzez dosłownie kilka kliknięć w Internecie zyskamy pewność, że mamy do czynienia z wiarygodnym partnerem – firmą, która podlega właściwemu nadzorowi a nie jest wyłącznie nastawiona na maksymalizację zysku. Firmy, od korzystania z usług których jesteśmy ostrzegani poprzez swoje niewłaściwe praktyki polegające m.in. na żerowaniu na niewiedzy, naiwności i nieświadomości swoich praw klientów poszukujących w sieci wygodnego finansowania. Współpracując z wiarygodnymi partnerami sporo też zaoszczędzimy – nie będziemy np. skazani na konieczność regulowania niespodziewanych dodatkowych kosztów pożyczki, o istnieniu których nie byliśmy dostatecznie poinformowani przed zawarciem umowy. Rejestr takich podejrzanych firm, które mogą prowadzić nielegalną działalność, w tym kredytowo-pożyczkową znaleźć można pod poniższym adresem:
https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jak tanio kupić bilet na samolot?

15 / 04 / 2019

Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanych tegorocznych wakacji, najwyższy czas się tym zająć. Pomoże w tym nasz krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak tanio kupić bilet lotniczy.

Czytaj dalej

7 nawyków, które zmienią Twoje życie

12 / 04 / 2019

Co prawda początek roku i postanowienia noworoczne już za nami, ale żaden moment nie jest zły na zmianę. Dziś przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie 7 nawyków, które pomogą zmienić Twoje życie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.