Premiera nowego iPhone – czy naprawdę musisz go mieć?

Lubisz nowinki technologiczne? Podążasz za najnowszymi trendami? Jesteś fanem technologii ze stajni firmy Apple? W takim razie na pewno już wiesz o tym, że wczoraj zaprezentowano najnowsze iPhone 8 oraz iPhone X. Jakie wprowadzono udogodnienia dla klientów i jakiej ceny za urządzenie należy się spodziewać w Polsce?

Odpowiedź jest niestety smutna – najnowszy iPhone to jak się można było spodziewać bardzo duży wydatek a lista innowacji niestety nie robi już takiego wrażenia jak wprowadzane w poprzednich wersjach „smaczki”.

Ale konkretnie – ile? W Polsce cena iPhone 8 ma się rozpoczynać od 4979 zł. Prawdopodobnie można będzie liczyć na oferty telekomów, które zaproponują propozycje ratalnego zakupu, ale tu w połączeniu z abonamentem też ciężko spodziewać się cen poniżej 150 zł miesięcznie przy stosunkowo długim okresie umownym i istotnej wpłacie inicjalnej.

Co do udogodnień dla nowych nabywców? Zwiększona ma zostać powierzchnia aktywnego wyświetlacza, będzie można identyfikować użytkownika po twarzy – tzw. face ID oraz pierwszy raz zaproponowana zostanie możliwość bezprzewodowego ładowania.

Alternatywnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy najnowszego iPhone muszą mieć jest skorzystanie z opcji sfinansowania jego zakupu pożyczką – wówczas nie trzeba angażować własnych środków na opłatę inicjalną/na start, zaś długość spłaty dostosować do naszych indywidualnych preferencji w zakresie wysokości raty, którą nasz domowy budżet udźwignie bez nadmiernych obciążeń. Otwarte pozostaje tylko pytanie czy warto inwestować w zakup urządzenia za niemal 5tysięcy złotych…

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jak tanio kupić bilet na samolot?

15 / 04 / 2019

Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanych tegorocznych wakacji, najwyższy czas się tym zająć. Pomoże w tym nasz krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak tanio kupić bilet lotniczy.

Czytaj dalej

7 nawyków, które zmienią Twoje życie

12 / 04 / 2019

Co prawda początek roku i postanowienia noworoczne już za nami, ale żaden moment nie jest zły na zmianę. Dziś przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie 7 nawyków, które pomogą zmienić Twoje życie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.