Premiera nowego iPhone – czy naprawdę musisz go mieć?

komork

Lubisz nowinki technologiczne? Podążasz za najnowszymi trendami? Jesteś fanem technologii ze stajni firmy Apple? W takim razie na pewno już wiesz o tym, że wczoraj zaprezentowano najnowsze iPhone 8 oraz iPhone X. Jakie wprowadzono udogodnienia dla klientów i jakiej ceny za urządzenie należy się spodziewać w Polsce?

Odpowiedź jest niestety smutna – najnowszy iPhone to jak się można było spodziewać bardzo duży wydatek a lista innowacji niestety nie robi już takiego wrażenia jak wprowadzane w poprzednich wersjach „smaczki”.

Ale konkretnie – ile? W Polsce cena iPhone 8 ma się rozpoczynać od 4979 zł. Prawdopodobnie można będzie liczyć na oferty telekomów, które zaproponują propozycje ratalnego zakupu, ale tu w połączeniu z abonamentem też ciężko spodziewać się cen poniżej 150 zł miesięcznie przy stosunkowo długim okresie umownym i istotnej wpłacie inicjalnej.

Co do udogodnień dla nowych nabywców? Zwiększona ma zostać powierzchnia aktywnego wyświetlacza, będzie można identyfikować użytkownika po twarzy – tzw. face ID oraz pierwszy raz zaproponowana zostanie możliwość bezprzewodowego ładowania.

Alternatywnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy najnowszego iPhone muszą mieć jest skorzystanie z opcji sfinansowania jego zakupu pożyczką – wówczas nie trzeba angażować własnych środków na opłatę inicjalną/na start, zaś długość spłaty dostosować do naszych indywidualnych preferencji w zakresie wysokości raty, którą nasz domowy budżet udźwignie bez nadmiernych obciążeń. Otwarte pozostaje tylko pytanie czy warto inwestować w zakup urządzenia za niemal 5tysięcy złotych…

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

campaign-creators-pypeCEaJeZY-unsplash

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej
why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.