Pożyczka wakacyjna

Minimum formalności to nie fikcja - to fakt!

Siedzisz teraz wygodnie przed komputerem? Masz pod ręka telefon? To najprawdopodobniej masz też możliwość sprawdzenia na jaką propozycję pożyczki możesz liczyć. 

To już nie te czasy, gdy należało przedstawić w placówce stertę dokumentów, w tym zaświadczenie z zakładu prady o wysokości i źródle uzyskiwanych dochodów, na ktore trzeba było czekać i czekać... A okazje nie czekają!

Jeśli chcesz być smart to zainteresuj się tym, jak obecnie łatwo i wygodnie można pożyczać pieniądze be wychodzenia z domu. 

Ważne!

Za każdym razem, gdy rozważamy pożyczkę warto skorzystać z dostępnego na stronie internetowej kalkulatora rat - dopasowując ją do naszych indywidualnych preferencji.

Dobrze i intuicyjnie zaprojektowany kalkulator znajduje się na www.vippo.pl

Dajmy sobie zawsze odpowiedniczka na przemyślenie wszystkich aspektów, w tym zapoznanie się z umową i zweryfikowanie czy nowa rata nie nadwyręży zbytnio naszego domowego budżetu. Odpowiednio zbilansowanie finanse domowe to klucz do sukcesu naszego portfela. 

Jakie są Wasze doświadczenia z pożyczaniem - jeśli macie ciekawe pomysły lub propozycje podzielcie się nimi z nami. 

A tymczasem życzymy udanych wakacji i w przypadku potrzeby skorzystania z zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki polecamy się.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jak tanio kupić bilet na samolot?

15 / 04 / 2019

Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanych tegorocznych wakacji, najwyższy czas się tym zająć. Pomoże w tym nasz krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak tanio kupić bilet lotniczy.

Czytaj dalej

7 nawyków, które zmienią Twoje życie

12 / 04 / 2019

Co prawda początek roku i postanowienia noworoczne już za nami, ale żaden moment nie jest zły na zmianę. Dziś przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie 7 nawyków, które pomogą zmienić Twoje życie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.