Pożyczka wakacyjna

pln_pln

Minimum formalności to nie fikcja - to fakt!

Siedzisz teraz wygodnie przed komputerem? Masz pod ręka telefon? To najprawdopodobniej masz też możliwość sprawdzenia na jaką propozycję pożyczki możesz liczyć. 

To już nie te czasy, gdy należało przedstawić w placówce stertę dokumentów, w tym zaświadczenie z zakładu prady o wysokości i źródle uzyskiwanych dochodów, na ktore trzeba było czekać i czekać... A okazje nie czekają!

Jeśli chcesz być smart to zainteresuj się tym, jak obecnie łatwo i wygodnie można pożyczać pieniądze be wychodzenia z domu. 

Ważne!

Za każdym razem, gdy rozważamy pożyczkę warto skorzystać z dostępnego na stronie internetowej kalkulatora rat - dopasowując ją do naszych indywidualnych preferencji.

Dobrze i intuicyjnie zaprojektowany kalkulator znajduje się na www.vippo.pl

Dajmy sobie zawsze odpowiedniczka na przemyślenie wszystkich aspektów, w tym zapoznanie się z umową i zweryfikowanie czy nowa rata nie nadwyręży zbytnio naszego domowego budżetu. Odpowiednio zbilansowanie finanse domowe to klucz do sukcesu naszego portfela. 

Jakie są Wasze doświadczenia z pożyczaniem - jeśli macie ciekawe pomysły lub propozycje podzielcie się nimi z nami. 

A tymczasem życzymy udanych wakacji i w przypadku potrzeby skorzystania z zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki polecamy się.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej
jametlene-reskp-hGKXqee3Zxw-unsplash

4 łapy i 1 ogon, czyli 5 powodów, dla których warto mieć psa

20 / 08 / 2019

Małe i duże, krótko- i długowłose, ze stojącymi i klapniętymi uszami, stróżujące i do towarzystwa, rasowe i kundelki – psy towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Ostatnie badania pokazują, że posiadanie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.