Pożyczka wakacyjna

pln_pln

Minimum formalności to nie fikcja - to fakt!

Siedzisz teraz wygodnie przed komputerem? Masz pod ręka telefon? To najprawdopodobniej masz też możliwość sprawdzenia na jaką propozycję pożyczki możesz liczyć. 

To już nie te czasy, gdy należało przedstawić w placówce stertę dokumentów, w tym zaświadczenie z zakładu prady o wysokości i źródle uzyskiwanych dochodów, na ktore trzeba było czekać i czekać... A okazje nie czekają!

Jeśli chcesz być smart to zainteresuj się tym, jak obecnie łatwo i wygodnie można pożyczać pieniądze be wychodzenia z domu. 

Ważne!

Za każdym razem, gdy rozważamy pożyczkę warto skorzystać z dostępnego na stronie internetowej kalkulatora rat - dopasowując ją do naszych indywidualnych preferencji.

Dobrze i intuicyjnie zaprojektowany kalkulator znajduje się na www.vippo.pl

Dajmy sobie zawsze odpowiedniczka na przemyślenie wszystkich aspektów, w tym zapoznanie się z umową i zweryfikowanie czy nowa rata nie nadwyręży zbytnio naszego domowego budżetu. Odpowiednio zbilansowanie finanse domowe to klucz do sukcesu naszego portfela. 

Jakie są Wasze doświadczenia z pożyczaniem - jeśli macie ciekawe pomysły lub propozycje podzielcie się nimi z nami. 

A tymczasem życzymy udanych wakacji i w przypadku potrzeby skorzystania z zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki polecamy się.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

vlad-gedroics-4ws_xLKQMWI-unsplash

Jak dbać o linię – poradnik dla zapracowanych

14 / 02 / 2020

Ani się obejrzałeś/aś, a skończył się styczeń. Nowe otwarcie i towarzyszące mu postanowienia o rzucaniu palenia, zrzuceniu wagi czy większej aktywności fizycznej to już raczej pieśń przeszłości. Niemniej, każdy moment...

Czytaj dalej
milan-popovic-BmyXTxyDL-I-unsplash

Nie taki remont drogi, jak go malują!

23 / 01 / 2020

Remont… na samą myśl o nim wielu z nas cierpnie skóra. Czasochłonny, kosztowny, wymagający cierpliwości do fachowca czy ekipy, potrafi wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszą osobę. Ale tak być nie...

Czytaj dalej
Scoring

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.