Pożyczka internetowa - nigdy nie było prościej

Smart raty – co to oznacza? To takie płatności, które bez nadmiernego obciążania domowego budżetu będziemy sprawnie regulowali. Najlepiej więc ująć spłatę w przedziale między 6 a 36 rat.
Rozłożenie spłaty na dłuższy okres kredytowania umożliwi nam zminimalizowanie wysokości comiesięcznego zobowiązania a w przypadku niespodziewanego przypływu gotówki – takiego jak na przykład premia uznaniowa albo nagroda – bez żadnych dodatkowych kosztów spłacimy swoje zobowiązanie przed terminem.
Warto też przypomnieć, że nie każdy może sobie pozwolić na luksus umówienia się na konkretną godzinę od 8 do 16 – dla tych pracusiów możliwość pożyczenia zdalnie, czyli z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie jest wymarzonym rozwiązaniem. W 100% online pożyczka pozwala naprawdę na spore oszczędności naszego czasu.
O tym jakie to proste przekonać może się każdy posiadający zdolność kredytową na stronie www.vippo.pl – intuicyjnie wybierając na suwakach pożądaną kwotę, którą chce pożyczyć a także ustalając ilość rat. Symulator natychmiast zwróci nam wynik określający m.in. miesięczną ratę. Co ważne na stronie internetowej znajdziemy też informacje, z którymi możemy a wręcz powinniśmy zapoznać się przed zawarciem umowy – informujące chociażby o wysokości kosztów.
Polecamy odpowiedzialne pożyczanie, bo co nagle to po diable – w przypadku pytań lub powstania jakichkolwiek wątpliwości można zadzwonić do biura obsługi lub napisać maila czy też zostawić wiadomość na mediach społecznościowych (jak np. Facebook) – natychmiast uzyskamy wsparcie w nurtujących nas kwestiach.

 

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.