Pożyczka internetowa - nigdy nie było prościej

pln_pln

Smart raty – co to oznacza? To takie płatności, które bez nadmiernego obciążania domowego budżetu będziemy sprawnie regulowali. Najlepiej więc ująć spłatę w przedziale między 6 a 36 rat.
Rozłożenie spłaty na dłuższy okres kredytowania umożliwi nam zminimalizowanie wysokości comiesięcznego zobowiązania a w przypadku niespodziewanego przypływu gotówki – takiego jak na przykład premia uznaniowa albo nagroda – bez żadnych dodatkowych kosztów spłacimy swoje zobowiązanie przed terminem.
Warto też przypomnieć, że nie każdy może sobie pozwolić na luksus umówienia się na konkretną godzinę od 8 do 16 – dla tych pracusiów możliwość pożyczenia zdalnie, czyli z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie jest wymarzonym rozwiązaniem. W 100% online pożyczka pozwala naprawdę na spore oszczędności naszego czasu.
O tym jakie to proste przekonać może się każdy posiadający zdolność kredytową na stronie www.vippo.pl – intuicyjnie wybierając na suwakach pożądaną kwotę, którą chce pożyczyć a także ustalając ilość rat. Symulator natychmiast zwróci nam wynik określający m.in. miesięczną ratę. Co ważne na stronie internetowej znajdziemy też informacje, z którymi możemy a wręcz powinniśmy zapoznać się przed zawarciem umowy – informujące chociażby o wysokości kosztów.
Polecamy odpowiedzialne pożyczanie, bo co nagle to po diable – w przypadku pytań lub powstania jakichkolwiek wątpliwości można zadzwonić do biura obsługi lub napisać maila czy też zostawić wiadomość na mediach społecznościowych (jak np. Facebook) – natychmiast uzyskamy wsparcie w nurtujących nas kwestiach.

 

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

campaign-creators-pypeCEaJeZY-unsplash

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej
why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.