Pożyczanie na odległość

pln_poduszka

Nie mieszkasz w wielkim mieście? Pracujesz od rana do wieczora a czasami w systemie zmianowym? Gdzie i kto może nam w takiej sytuacji pomóc i pożyczy nam gotówkę w dogodnym dla nas czasie i porze?

Rozwiązaniem naszych bolączek jest skorzystanie z możliwości pożyczenia zdalnego, czyli na odległość? Jak? Najlepiej przez telefon albo Internet. Kiedy? Dokładnie w takich godzinach jak nam pasuje. Skąd? Skądkolwiek nam tylko jest wygodnie – to może być nadmorska plaża nad Bałtykiem, szlak górski w Beskidach, molo nad mazurskim jeziorem a nawet mała wioska gdzieś w centralnej Polsce.

· Czy potrzebujemy umawiać naszą potrzebę pożyczenia gotówki? Nie.
· Czy niezbędne jest fizyczne stawienie się celem wypełnienia wniosku kredytowego? Nie.
· Czy konieczne jest zaaranżowanie oddzielnego spotkania na podpisanie umowy kredytowej? Nie.
· Czy będziemy musieli stać w kolejce po pożyczkę? Nie.
· Czy wymagana jest „wycieczka” do centrum, gdzie ma siedzibę najbliższa placówka? Nie.

Upragnione środki na realizację planów i marzeń pożyczyć możemy wygodnie z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Na odległość oznacza to, że możemy wygodnie zadzwonić lub przed ekranem swojego komputera, tableta lub smartfona poświęcić kilka chwil na wypełnienie wniosku i spełnienie formalności a po krótkiej weryfikacji błyskawicznie środki trafią na nasz rachunek bankowy. Finanse osobiste w XXI wieku tak właśnie działają – ich funkcjonowanie determinują potrzeby i przyzwyczajenia klientów, którzy dyktują rynkowe warunki. Jeśli ktoś ich nie spełnia nie jest w ogóle brany pod uwagę przy wyborze danej propozycji kredytowej. Oferty szyte są naprawdę na miarę – nie inaczej jest w przypadku pożyczek gotówkowych. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie byłoby to pomyślenia jak prosto i komfortowo pożycza się teraz środki – to banalne i nieskomplikowane.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

campaign-creators-pypeCEaJeZY-unsplash

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej
why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.