Pożyczanie na odległość

Nie mieszkasz w wielkim mieście? Pracujesz od rana do wieczora a czasami w systemie zmianowym? Gdzie i kto może nam w takiej sytuacji pomóc i pożyczy nam gotówkę w dogodnym dla nas czasie i porze?

Rozwiązaniem naszych bolączek jest skorzystanie z możliwości pożyczenia zdalnego, czyli na odległość? Jak? Najlepiej przez telefon albo Internet. Kiedy? Dokładnie w takich godzinach jak nam pasuje. Skąd? Skądkolwiek nam tylko jest wygodnie – to może być nadmorska plaża nad Bałtykiem, szlak górski w Beskidach, molo nad mazurskim jeziorem a nawet mała wioska gdzieś w centralnej Polsce.

· Czy potrzebujemy umawiać naszą potrzebę pożyczenia gotówki? Nie.
· Czy niezbędne jest fizyczne stawienie się celem wypełnienia wniosku kredytowego? Nie.
· Czy konieczne jest zaaranżowanie oddzielnego spotkania na podpisanie umowy kredytowej? Nie.
· Czy będziemy musieli stać w kolejce po pożyczkę? Nie.
· Czy wymagana jest „wycieczka” do centrum, gdzie ma siedzibę najbliższa placówka? Nie.

Upragnione środki na realizację planów i marzeń pożyczyć możemy wygodnie z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Na odległość oznacza to, że możemy wygodnie zadzwonić lub przed ekranem swojego komputera, tableta lub smartfona poświęcić kilka chwil na wypełnienie wniosku i spełnienie formalności a po krótkiej weryfikacji błyskawicznie środki trafią na nasz rachunek bankowy. Finanse osobiste w XXI wieku tak właśnie działają – ich funkcjonowanie determinują potrzeby i przyzwyczajenia klientów, którzy dyktują rynkowe warunki. Jeśli ktoś ich nie spełnia nie jest w ogóle brany pod uwagę przy wyborze danej propozycji kredytowej. Oferty szyte są naprawdę na miarę – nie inaczej jest w przypadku pożyczek gotówkowych. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie byłoby to pomyślenia jak prosto i komfortowo pożycza się teraz środki – to banalne i nieskomplikowane.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.