Pożyczanie może być fair

prezent

Promocja jest najskuteczniejszym sposobem pozyskania nowych klientów.

Pożyczki i kredyty gotówkowe powinny mieć tak skonstruowany przekaz reklamowy, ażeby był on sformułowany w sposób zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego, a forma przekazu powinna umożliwiać swobodne zapoznanie się odbiorcy z jego treścią.

W reklamie należy ostrożnie używać terminów „najlepszy”, „pierwszy”, "lider”, „najtańszy” itp. stosowane dla określenia czołowej pozycji w danej kategorii - należy każdorazowo poprzeć je obiektywną oceną, np. badaniami marketingowymi, rankingiem przygotowanym przez podmiot niezależny od reklamodawcy.

W takim przypadku należy zawsze wskazać źródło prezentowanych informacji. 

Nie można w żaden sposób wprowadzać w błąd albo obiecywać rzeczy nierealnych - np. wypłaty środków w 5 minut - trzeba zawsze podać od kiedy liczony jest ten czas.

Szkoda, że podobne praktyki nie są powszechnie stosowane również przy innych produktach finansowych, ale być może to jest właśnie przyszłość polskiej bankowości i kierunek, w którym powinny zmierzać finanse osobiste?

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej
jametlene-reskp-hGKXqee3Zxw-unsplash

4 łapy i 1 ogon, czyli 5 powodów, dla których warto mieć psa

20 / 08 / 2019

Małe i duże, krótko- i długowłose, ze stojącymi i klapniętymi uszami, stróżujące i do towarzystwa, rasowe i kundelki – psy towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Ostatnie badania pokazują, że posiadanie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.