Polityka państwa w zakresie finansów bez zmian

W dniu 20 listopada 2018 r. odbyło się posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej (RPP). Rada zapoznała się z informacją na temat aktualnej sytuacji w sektorze bankowym i zaakceptowała dotychczasowe działania Prezesa NBP i Zarządu NBP.

Bardzo lakoniczny i ubogi w swojej treści komunikat raczej otwiera więcej pól do dyskusji i komentarzy, aniżeli zamysł członków tego organu. 

Połaączenie powyższego z niedawnym wywiadem szefa polskiego Banku Centralnego, który podkreśla mechanizmy ochrony depozytów do równowartości kwoty 100 000 EUR i że system funkcjonuje sprawia, że nie można wykluczyć, że jakieś kolejne istotne zdarzenia mogą stać się faktem w najbliższym czasie. Dlatego warto sprawdzić jaka jest kondycja instytucji, gdzie trzymamy oszczędności. 

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jak tanio kupić bilet na samolot?

15 / 04 / 2019

Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanych tegorocznych wakacji, najwyższy czas się tym zająć. Pomoże w tym nasz krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak tanio kupić bilet lotniczy.

Czytaj dalej

7 nawyków, które zmienią Twoje życie

12 / 04 / 2019

Co prawda początek roku i postanowienia noworoczne już za nami, ale żaden moment nie jest zły na zmianę. Dziś przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie 7 nawyków, które pomogą zmienić Twoje życie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.