Niskooprocentowane pożyczki wciąż są dostępne

Oprocentowanie pożyczek i kredytów w naszym kraju regulowane jest odgórnie w ten sposób, że Rada Polityki Pieniężnej steruje poziomem stóp procentowych NBP, które mają wpływ na maksymalne oprocentowanie gotówek. Czyli obecnie nie więcej niż 10% mogą stanowić odsetki w skali roku. Członkowie tego szacownego gremium spotykają się regularnie, ale już od dłuższego czasu poziom stóp procentowych utrzymywany jest na niezmienianym poziomie. Nie inaczej było podczas ostatniego spotkania, które odbyło się w dniach 15-16 maja 2018 roku. Zgodnie z komunikatem Rady zamieszczonym na www.nbp.pl podtrzymana została ocena tego, że w świetle obecnych, faktycznie optymistycznych i dobrych danych i prognoz aktualny poziom stóp procentowych przekładający się na cenę spłacanych przez nas i nowoudzielanych pożyczek i kredytów jest na właściwym poziomie. Czyli takim, który sprzyja dalszemu rozwojowi Polski i Polaków, tzn. naszej gospodarki narodowej.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.