Komunia za pożyczkę – czy to się może udać?

Pożyczka na komunię dziecka

Zorganizowanie komunii dziecka to ogromne wydarzenie w życiu rodziny. Ogromny też jest jego koszt. Trzeba liczyć się z wydatkiem nawet około 100 zł za każdego zaproszonego gościa. W tej cenie mamy uwzględniony koszt rezerwacji restauracji wraz pełnym wyżywieniem oraz drobne dekoracje i ubiór „komunisty”.  W sytuacji, gdy własne środki nie są wystarczające warto zainteresować się możliwością skorzystania z szybkiej i wygodnej pożyczki.

Przyjęcie komunijne przy wsparciu pożyczkowym to żaden wstyd!

Na szczęście żyjemy w czasach, gdy nie musimy nikomu tłumaczyć się z tego jak żyjemy oraz na co potrzebujemy pieniędzy. Jeśli brakuje nam środków do realizacji założonego celu najnormalniej w świecie wchodzimy na stronę internetową albo telefonujemy do pożyczkodawcy i wnioskujemy o potrzebną kwotę. Pożyczoną sumę możemy dogodnie rozłożyć na wybraną ilość rat – np. z przedziału 6-36 miesięcy a kwota, jaką możemy otrzymać wynosi nawet 5000 zł. Pożyczkę otrzymujemy błyskawicznie, najchętniej na nasz rachunek bankowy i możemy zajmować się już innymi sprawami. Oczywiście zachęcamy do zapoznania się z warunkami pożyczki mając w tyle głowy, że zawsze i bez dodatkowych opłat możemy dokonać wcześniejszej spłaty.

 

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.