Komunia za pożyczkę – czy to się może udać?

pln_poduszka

Pożyczka na komunię dziecka

Zorganizowanie komunii dziecka to ogromne wydarzenie w życiu rodziny. Ogromny też jest jego koszt. Trzeba liczyć się z wydatkiem nawet około 100 zł za każdego zaproszonego gościa. W tej cenie mamy uwzględniony koszt rezerwacji restauracji wraz pełnym wyżywieniem oraz drobne dekoracje i ubiór „komunisty”.  W sytuacji, gdy własne środki nie są wystarczające warto zainteresować się możliwością skorzystania z szybkiej i wygodnej pożyczki.

Przyjęcie komunijne przy wsparciu pożyczkowym to żaden wstyd!

Na szczęście żyjemy w czasach, gdy nie musimy nikomu tłumaczyć się z tego jak żyjemy oraz na co potrzebujemy pieniędzy. Jeśli brakuje nam środków do realizacji założonego celu najnormalniej w świecie wchodzimy na stronę internetową albo telefonujemy do pożyczkodawcy i wnioskujemy o potrzebną kwotę. Pożyczoną sumę możemy dogodnie rozłożyć na wybraną ilość rat – np. z przedziału 6-36 miesięcy a kwota, jaką możemy otrzymać wynosi nawet 5000 zł. Pożyczkę otrzymujemy błyskawicznie, najchętniej na nasz rachunek bankowy i możemy zajmować się już innymi sprawami. Oczywiście zachęcamy do zapoznania się z warunkami pożyczki mając w tyle głowy, że zawsze i bez dodatkowych opłat możemy dokonać wcześniejszej spłaty.

 

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

campaign-creators-pypeCEaJeZY-unsplash

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej
why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.