Kolejna majówka przed nami! A może by tak sobie… dorobić?

A może by tak sobie dorobić na urlopie?

Wiele osób naśmiewa się z faktu częstego ewidencjonowania swoich doświadczeń z podróży w postaci zdjęć z odwiedzanych miejsc. Popularne foty lub kolaże z jednej strony przypomną nam o naszych świetnych przygodach albo mogę przestrzec innych przed zaliczeniem „wtopy”. Odpowiednie zrecenzowanie miejsca, w którym spaliśmy – niezależnie od tego czy był to zwykły hostel czy też elegancki hotel lub jadłodajni może pozytywnie wpłynąć na nasz rozwój osobisty. Jak? Otóż dzieląc się swoimi filmikami i zdjęciami na portalach społecznościowych mamy szansę stać się opiniotwórczymi i wówczas za nasze zaangażowanie i na przykład sponsorowane teksty czy relacje otrzymać nieodpłatne propozycje spędzenia czasu w wybranym miejscu lub degustację a w docelowym formacie nawet uzyskać za swoją „pracę” wynagrodzenie!

Wolontariat przepustką do dobrego startu i kariery

Jeśli jedną z naszych pasji jest muzyka lub kino warto rozejrzeć się za możliwościami zaangażowania się w różnorakie eventy organizowane niemal codziennie w Polsce. Zaliczyć do nich można festiwale filmowe lub muzyczne. Organizatorzy tego rodzaju przedsięwzięć często borykają się z deficytem rąk do pracy, więc każda opcja na chętny i pracowity personel przyjęta zostanie z entuzjazmem. Najprostszą formą zaangażowania jest wolontariat, czyli prosta pomoc przy organizacji, ale też można liczyć na bardziej odpowiedzialne zajęcia – wówczas wiąże się to już z konkretnymi apanażami i wartościowym wpisem w CV, co będzie owocowało w przyszłości dla przyszłego pracodawcy.

Lubisz podróże i młodych ludzi?

Nawet za kilkudniowy wyjazd w roli opiekuna wycieczki można liczyć na konkretne wynagrodzenie. Oczywiście bycie opiekunem grupy młodych osób może okazać się nie lada wyzwaniem, ale satysfakcja z tego faktu również będzie olbrzymia. Zatem jeśli lubimy poznawać nowe miejsca a opieka nad grupą młodych ludzi nie spędza nam snu z powiek warto zainteresować się taką możliwością Będzie to miłe połączenie – przyjemnego z pożytecznym. Na wyrobienie niezbędnych szkoleń lub ekwipunku możemy wesprzeć się szybką pożyczką online – np. dostępna za pośrednictwem www.vippo.pl – przedterminowa spłata np. z zarobionych środków odciąży nas od kosztów odsetek.

Podsumowując opcji na dorobienie podczas majówki jest naprawdę sporo – to od nas samych zależy czy na którąś z nich się zdecydujemy. Oczywiście majówka może przebiegać wyłącznie pod znakiem leżenia na kanapie lub kocyku, ale wyobraźmy sobie o ile większa będzie nasza satysfakcja z tak aktywnego spędzenia tych kilku wolnych dni.

 

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.