Kiedy wpłyną pieniądze z otrzymanej pożyczki?

gotowka_nozyczki

Pożyczka udzielona – kiedy wypłata?

Chcąc pożyczyć pieniądze najpierw wypełniamy wniosek i oczekujemy odpowiedzi, czyli informacji zwrotnej w zakresie wydanej przez pożyczkodawcę decyzji kredytowej. W przypadku, gdy będzie ona pozytywna, zawieramy umowę – np. poprzez wysłanie przelewu weryfikacyjnego i wyczekujemy na wpływ środków na nasze konto bankowe.

Wypłata pożyczki

Jak długo oczekuje się na wypłacenie pożyczonych środków? To zależy. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki gotówkowej wypłata środków może nastąpić nawet w przeciągu kilkunastu minut. Błyskawicznie, nieprawdaż? Oczywiście najszybciej otrzymamy środki do naszej dyspozycji w przypadku, gdy mamy rachunek w tym samym banku co nasz pożyczkodawca – wówczas pożyczone środki mogą zasilić nasze konto niemal online.

Ważna jest pora, o której otrzymamy sygnał o pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku o pożyczkę. Przykładowo, jeśli odpowiedź zostanie wydana w godzinach popołudniowych może to opóźnić przekazanie nam już bezpośrednio środków. Wpłyną one do nas następnego roboczego dnia. Czyli wniosek z tego jest też taki, że aplikowanie o pożyczkę w piątek może spowodować wypłatę środków dopiero po weekendzie… Warto zapytać o możliwość skorzystania z przelewu natychmiastowego – może się to jednak wiązać z dodatkową opłatą, co warto wcześniej ustalić.

Wypłaty pożyczonych środków realizowane są jak zwykłe międzybankowe przelewy – szybkie odbywają się od ręki, zaś w przypadku różnych instytucji z kontami w różnych bankach realizowane są sesjami elixir zgodnie z godzinami przyjętymi dla danej instytucji.

Ekstremalną, chociaż możliwą do realizacji sytuacją jest to, że znając bank, w którym prowadzony jest rachunek  pożyczkodawcy możemy  też założyć sobie w nim bezpłatne konto – wówczas przyspieszymy wypłatę naszej pożyczki i spłata też będzie następowała ekspresowo – jest to ciekawa opcja dla osób, które cenią sobie szybkość działania, dla których ważny jest czas.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

campaign-creators-pypeCEaJeZY-unsplash

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej
why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.