Kibicowanie to droga sprawa

pln_pln

W pierwszych dniach października wszystko będzie już jasne. W ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji swój najbliższy mecz Reprezentacja Polski rozegra 5 października na wyjeździe z Armenią a trzy dni później w Warszawie czeka nas batalia z Czarnogórą na PGE Stadionie Narodowym. Ile kosztowało nas będzie wzięcie udziału w takim wydarzeniu w charakterze kibica?

Kto może obejrzeć ten mecz i ile to może nas łącznie kosztować? Pod względem sportowym na pewno warto, ale czy nie okaże się to czasem bardzo droga fanaberia?

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Polski Związek Piłki Nożnej sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczęła od 12 września począwszy. Była to przedsprzedaż dla posiadaczy Kart Kibica reprezentacji, które można zamawiać poprzez portal laczynaspilka.pl i w oddziałach Alior Bank. Sprzedaż otwarta rozpocznie się tydzień później.

Bilety w zależności od sektora kosztowały od 100 do 200 zł, istnieje również możliwość obejrzenia meczu z dzieckiem – wówczas na sektorze rodzinnym bilet dla osoby dorosłej kosztuje 90 zł, zaś dla dziecka 40 zł. Zainteresowanie na pewno będzie ogromne, więc może się okazać, że pozostanie nam możliwość zakupu wejściówek z drugiej ręki, gdzie ceny wahać się pewnie będą od 300 zł wzwyż…

Jeśli nie mieszkamy w Warszawie doliczyć należy koszt transportu – bilet PKP to wydatek najczęściej rzędu 50 zł, zaś koszt noclegu w zależności od miejsca i standardu to również co najmniej 100 zł.

Na otarcie łez informacja, że każdy posiadacz biletu na mecz reprezentacji Polski w danym dniu może środkami transportu publicznego (autobus, tramwaj, metro) przemieszczać się po stolicy bez opłat!

A na samym meczu pewnie zainteresuje nas zakup napoju z hot-dogiem za 16 zł, albo napoju z popcornem za 18 zł, tańsze jest małe piwo 10 zł, no i oczywiście obowiązkowo szalik za 30 zł.

Podsumowując łączny koszt obejrzenia występu naszych reprezentantów przy dwóch osobach dorosłych może wynieść kilkaset złotych – i jeśli nie mamy takich środków możemy się wesprzeć pożyczką albo najnormalniej w świecie obejrzeć występ piłkarzy w telewizji wsłuchując się w słynne już komentarze duetu Borek i Hajto. Tak czy siak trzymajmy kciuki za naszych – do boju Polsko!

Aktualizacja: bilety u koników kosztują 1000zł..

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

vlad-gedroics-4ws_xLKQMWI-unsplash

Jak dbać o linię – poradnik dla zapracowanych

14 / 02 / 2020

Ani się obejrzałeś/aś, a skończył się styczeń. Nowe otwarcie i towarzyszące mu postanowienia o rzucaniu palenia, zrzuceniu wagi czy większej aktywności fizycznej to już raczej pieśń przeszłości. Niemniej, każdy moment...

Czytaj dalej
milan-popovic-BmyXTxyDL-I-unsplash

Nie taki remont drogi, jak go malują!

23 / 01 / 2020

Remont… na samą myśl o nim wielu z nas cierpnie skóra. Czasochłonny, kosztowny, wymagający cierpliwości do fachowca czy ekipy, potrafi wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszą osobę. Ale tak być nie...

Czytaj dalej
Scoring

Scoring to podstawa, czyli jak budować dobrą historię kredytową

29 / 10 / 2019

Większość z nas w którymś momencie życia będzie musiała wziąć kredyt lub pożyczkę gotówkową. Gdy moment ten nastąpi, gotowość banku lub innej instytucji finansowej do pożyczenia nam pieniędzy będzie zależała...

Czytaj dalej

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.