Karnawał wyprzedaży wystartował!

Nie wszystko jest aż tak skomplikowane jak świat finansów. Są też i punkty wspólne – na przykład możliwość oddania bez żadnego powodu towaru zakupionego na odległość w ciągu 14 dni od daty nabycia. To niewątpliwie ogromna zaleta zakupów online – honorowana powszechnie, bez żadnych wyłączeń. Informacje o produktach najczęściej opisywane już są prostym, nieskomplikowanym językiem – dzięki czemu nawet średnio rozgarnięty klient powinien najistotniejsze cechy produktu móc porównać i dopasować do swoich indywidualnych preferencji.
Żyjemy w XXI wieku, czasach gdy cały świat mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki. To wszystko dzięki Internetowi, który sprawia, że świat faktycznie nie ma prawie żadnych granic w jego poznawaniu, zwiedzaniu i próbowaniu.
Nie inaczej jest z technologiami, które ułatwiają procesy zakupowe skracają i przybliżają też świat finansów osobistych zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Takie też są pożyczki na www.vippo.pl, które otrzymujemy błyskawicznie w pełni online procesie (100% bez wizyty stacjonarnej) przy minimum formalności i gotówkę otrzymywaną na wskazane konto niemal od ręki. Atrakcyjne warunki, zawsze bez haczyków – takie jest hasło przewodnie, które naprawdę działa w tym przypadku – dla kwot do 5 000 zł przy spłacie w maksymalnie 36 ratach jest to bez wątpienia jedna z najatrakcyjniejszych dostępnych dziś w sieci pożyczek.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.