Jaki kontakt pytając o pożyczkę

post-img

Mam pytanie o pożyczkę - do kogo i jak je zaadresować?

Najczęściej otrzymujemy szerokie spektrum możliwości jeśli chodzi o formy kontaktu z naszym pożyczkodawcą. Głównie wymienić tu należy infolinię, pocztę elektroniczną oraz formularz kontaktowy.

Bezpieczeństwo informacji nader wszystko

O ile informacje dotyczące potencjalnych warunków cenowych albo postanowień umownych są stosunkowo ogólne i niemal publicznie dostępne, o tyle informacje w zakresie stanu naszego zadłużenia albo kwoty rat już są informacjami poufnymi i wymagają uwierzytelnienia nas, jako prawdziwych i poprawnych odbiorców tychże informacji. Dlatego też przy tego rodzaju zapytaniach nie powinna dziwić nas troska o zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych informacji i weryfikacja naszej tożsamości. Chyba nikt nie chciałby, ażeby tak wrażliwe informacje trafiły do osoby nieuprawnionej.

Jakość obsługi górą!

Powinniśmy być wdzięczni za jak najbardziej wnikliwą naszą autentyfikację w przypadku zapytań o dane wrażliwe. Nie stoi to jednak w żadnej przeszkodzie z tym, żeby zachowywać najwyższą jakość świadczonych usług, czyli obsługi nas – swoich klientów. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że proponując nam różnego rodzaju propozycje podczas rozmów promocyjno-reklamowych znakomitą większość informacji otrzymamy bez żadnej weryfikacji. Jeśli jednak interesują nas bardziej szczegółowe informacje powinniśmy być przygotowani na sprawdzenie naszej tożsamości. W dzisiejszych czasach, gdzie o zachowanie swojej prywatności trzeba szczególnie uważać wydaje się to sprawa naprawdę bardzo istotna. Dla zwykłych celów komunikacyjnych wystarczy bowiem najprostsza rozmowa czy czat, nigdy jednak nie przestawajmy być czujnymi.