Jaki kontakt pytając o pożyczkę

Mam pytanie o pożyczkę - do kogo i jak je zaadresować?

Najczęściej otrzymujemy szerokie spektrum możliwości jeśli chodzi o formy kontaktu z naszym pożyczkodawcą. Głównie wymienić tu należy infolinię, pocztę elektroniczną oraz formularz kontaktowy.

Bezpieczeństwo informacji nader wszystko

O ile informacje dotyczące potencjalnych warunków cenowych albo postanowień umownych są stosunkowo ogólne i niemal publicznie dostępne, o tyle informacje w zakresie stanu naszego zadłużenia albo kwoty rat już są informacjami poufnymi i wymagają uwierzytelnienia nas, jako prawdziwych i poprawnych odbiorców tychże informacji. Dlatego też przy tego rodzaju zapytaniach nie powinna dziwić nas troska o zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych informacji i weryfikacja naszej tożsamości. Chyba nikt nie chciałby, ażeby tak wrażliwe informacje trafiły do osoby nieuprawnionej.

Jakość obsługi górą!

Powinniśmy być wdzięczni za jak najbardziej wnikliwą naszą autentyfikację w przypadku zapytań o dane wrażliwe. Nie stoi to jednak w żadnej przeszkodzie z tym, żeby zachowywać najwyższą jakość świadczonych usług, czyli obsługi nas – swoich klientów. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że proponując nam różnego rodzaju propozycje podczas rozmów promocyjno-reklamowych znakomitą większość informacji otrzymamy bez żadnej weryfikacji. Jeśli jednak interesują nas bardziej szczegółowe informacje powinniśmy być przygotowani na sprawdzenie naszej tożsamości. W dzisiejszych czasach, gdzie o zachowanie swojej prywatności trzeba szczególnie uważać wydaje się to sprawa naprawdę bardzo istotna. Dla zwykłych celów komunikacyjnych wystarczy bowiem najprostsza rozmowa czy czat, nigdy jednak nie przestawajmy być czujnymi.

 

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Czy warto oszczędzać małe kwoty?

10 / 07 / 2019

Posiadanie gotówki odłożonej na „czarną godzinę” daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Czytaj dalej

Jak zadbać o dobry sen?

03 / 07 / 2019

Nasze babcie zwykły mawiać, że „sen to najlepsze lekarstwo”. Czy rzeczywiście? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co daje dobry sen i jak można o niego zadbać.

Czytaj dalej

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.