Jak można potwierdzić swoją tożsamość?

Dla osób ceniących sobie swobodę, wygodę i brak barier wymyślanych jest wiele innowacji, które mają im ułatwić załatwianie spraw w większości spraw życia codziennego. Nie inaczej jest w przypadku pożyczania. Otóż trzy najpopularniejsze metody weryfikacji tożsamości to:
1) wysłanie przelewu z naszego rachunku bankowego na kwotę 1 złotówki
2) wysyłka wniosku papierowego z kserokopią dokumentów pocztą tradycyjną
3) uwierzytelnienie osobiste w przypadku, gdy mamy ograniczone zaufanie do technologii
Jednak każda z tych opcji ma swoje wady – w przypadku tradycyjnej przesyłki oczywiście czas, który jest w takim przypadku niemiłosiernie długi, osobiście zweryfikować się można, jeśli lokalizacja i godziny pracy nam na to pozwalają, zaś w przypadku przelewu należy zawczasu sprawdzić czy dane z wniosku zgadzają się z tymi z naszego rachunku p czy np. adres zameldowania z dowodu, który podajemy we wniosku jest ten sam co zamieszkania przy koncie itp. Nie do pomyślenia wcześniej, że z poziomu naszego telefonu, tableta albo komputera możemy dziś chwila moment dysponować dodatkowymi środkami – wcześniej wizyta w placówce i kilka dni oczekiwania to był niechlubny standard i oczywista oczywistość, od której nie było alternatywy i nikt nie wyobrażał sobie jak bardzo uproszczone zostaną procesy kredytowe i jak mocno skrócona zostanie ścieżka dostępu do gotówki. Strach pomyśleć co będzie dalej :)

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jak tanio kupić bilet na samolot?

15 / 04 / 2019

Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanych tegorocznych wakacji, najwyższy czas się tym zająć. Pomoże w tym nasz krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak tanio kupić bilet lotniczy.

Czytaj dalej

7 nawyków, które zmienią Twoje życie

12 / 04 / 2019

Co prawda początek roku i postanowienia noworoczne już za nami, ale żaden moment nie jest zły na zmianę. Dziś przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie 7 nawyków, które pomogą zmienić Twoje życie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.