Jak można potwierdzić swoją tożsamość?

idea

Dla osób ceniących sobie swobodę, wygodę i brak barier wymyślanych jest wiele innowacji, które mają im ułatwić załatwianie spraw w większości spraw życia codziennego. Nie inaczej jest w przypadku pożyczania. Otóż trzy najpopularniejsze metody weryfikacji tożsamości to:
1) wysłanie przelewu z naszego rachunku bankowego na kwotę 1 złotówki
2) wysyłka wniosku papierowego z kserokopią dokumentów pocztą tradycyjną
3) uwierzytelnienie osobiste w przypadku, gdy mamy ograniczone zaufanie do technologii
Jednak każda z tych opcji ma swoje wady – w przypadku tradycyjnej przesyłki oczywiście czas, który jest w takim przypadku niemiłosiernie długi, osobiście zweryfikować się można, jeśli lokalizacja i godziny pracy nam na to pozwalają, zaś w przypadku przelewu należy zawczasu sprawdzić czy dane z wniosku zgadzają się z tymi z naszego rachunku p czy np. adres zameldowania z dowodu, który podajemy we wniosku jest ten sam co zamieszkania przy koncie itp. Nie do pomyślenia wcześniej, że z poziomu naszego telefonu, tableta albo komputera możemy dziś chwila moment dysponować dodatkowymi środkami – wcześniej wizyta w placówce i kilka dni oczekiwania to był niechlubny standard i oczywista oczywistość, od której nie było alternatywy i nikt nie wyobrażał sobie jak bardzo uproszczone zostaną procesy kredytowe i jak mocno skrócona zostanie ścieżka dostępu do gotówki. Strach pomyśleć co będzie dalej :)

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej
jametlene-reskp-hGKXqee3Zxw-unsplash

4 łapy i 1 ogon, czyli 5 powodów, dla których warto mieć psa

20 / 08 / 2019

Małe i duże, krótko- i długowłose, ze stojącymi i klapniętymi uszami, stróżujące i do towarzystwa, rasowe i kundelki – psy towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Ostatnie badania pokazują, że posiadanie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.