Grunt to to mieć plan

gotowka_nozyczki

Tysiące powodów by skorzystać…

Pożyczka gotówkowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących dopływu gotówki, a nie chcą, by spłata rat była obciążeniem ich domowych finansów. Na co możemy przeznaczyć pożyczone środki? Na co tylko chcemy! Równie dobrze może być to wymiana albo naprawa smartfona, okazja, wakacje last minute lub drogi lek. Pożyczka naprawdę to szybki i wygodny sposób na realizację planów i naszych potrzeb.

Weź pożyczkę i ciesz się swobodą finansową

Pożyczkę Vippo otrzymamy w kwocie do 5 tys. zł i spłacie rozłożonej nawet na 36 miesięcznych rat. Udzielana jest bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń czy też jakichkolwiek zaświadczeń lub zgód np. od współmałżonka, co często może być istotne. Środki przekazywane są do dyspozycji klienta nawet tego samego dnia na wskazany rachunek bankowy.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej
jametlene-reskp-hGKXqee3Zxw-unsplash

4 łapy i 1 ogon, czyli 5 powodów, dla których warto mieć psa

20 / 08 / 2019

Małe i duże, krótko- i długowłose, ze stojącymi i klapniętymi uszami, stróżujące i do towarzystwa, rasowe i kundelki – psy towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Ostatnie badania pokazują, że posiadanie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.