Grunt to to mieć plan

Tysiące powodów by skorzystać…

Pożyczka gotówkowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących dopływu gotówki, a nie chcą, by spłata rat była obciążeniem ich domowych finansów. Na co możemy przeznaczyć pożyczone środki? Na co tylko chcemy! Równie dobrze może być to wymiana albo naprawa smartfona, okazja, wakacje last minute lub drogi lek. Pożyczka naprawdę to szybki i wygodny sposób na realizację planów i naszych potrzeb.

Weź pożyczkę i ciesz się swobodą finansową

Pożyczkę Vippo otrzymamy w kwocie do 5 tys. zł i spłacie rozłożonej nawet na 36 miesięcznych rat. Udzielana jest bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń czy też jakichkolwiek zaświadczeń lub zgód np. od współmałżonka, co często może być istotne. Środki przekazywane są do dyspozycji klienta nawet tego samego dnia na wskazany rachunek bankowy.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

Jak szybko przekazać 1% podatku?

23 / 04 / 2019

Małe kwoty przekazywane fundacjom z naszego podatku dochodowego robią naprawdę dużo dobra. Taką możliwość dał nam ustawodawca 15 lat temu. Właśnie wtedy, w 2004 r., mieliśmy po raz pierwszy możliwość...

Czytaj dalej

Jak tanio kupić bilet na samolot?

15 / 04 / 2019

Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanych tegorocznych wakacji, najwyższy czas się tym zająć. Pomoże w tym nasz krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak tanio kupić bilet lotniczy.

Czytaj dalej

7 nawyków, które zmienią Twoje życie

12 / 04 / 2019

Co prawda początek roku i postanowienia noworoczne już za nami, ale żaden moment nie jest zły na zmianę. Dziś przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie 7 nawyków, które pomogą zmienić Twoje życie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.