Gdzie znaleźć pożyczkę dla studenta – szybkiego finansowania?

pln_pln

Kredyt studencki – na czym to polega?

Zdarza się, że zajęcia na uczelni wymagają wiele nauki, przez co nie wszyscy studenci mogą pozwolić sobie na pracę w weekendy. W takiej sytuacji rozwiązaniem może okazać się kredyt studencki. Taka forma dofinansowania młodych osób funkcjonuje w Polsce już od wielu lat i ciągle cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Mogą się o nią starać osoby, które rozpoczęły naukę w szkole wyższej przed ukończeniem 25. roku życia. Sam kredyt różni się nieco od innych produktów bankowych tego typu, ponieważ kredytobiorca zamiast całej sumy jednorazowo otrzymuje na swoje konto transze wynoszące do 1000 zł w okresie od października do lipca. Spłata odsetek zobowiązania też różni się od innych kredytów zaciąganych w banku, ponieważ rozpoczyna się ona dopiero po dwóch latach od zakończenia nauki, a raty wynoszą maksymalnie 500 zł. Wcześniej koszty związane ze spłatą odsetek pokrywa Bank Gospodarstwa Krajowego korzystając z budżetu państwa. Atrakcyjne warunki kredytu i niskie raty zachęcają do skorzystania z takiej oferty, warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że świeżo upieczeni absolwenci uczelni wyższych miewają trudności z szybkim znalezieniem pracy, a niskie wynagrodzenie związane z krótkim stażem pracy dodatkowo może stanowić problem w odpowiednim zaplanowaniu wydatków.

 

Szybka pożyczka przez Internet

Jeśli student umiejętnie godzi obowiązki na uczelni z pracą weekendową lub też przy wsparciu rodziców radzi sobie z różnego rodzaju opłatami, kredyt nierzadko okazuje się zbyteczny. Oczywiście mogą jednak zdarzyć się sytuacje, kiedy potrzebny będzie większy zastrzyk gotówki. Mogą to być ciekawe wyjazdy albo kursy doszkalające związane z kierunkiem studiów, które w przyszłości staną się naszym atutem podczas poszukiwania pracy. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem bywa szybka pożyczka ratalna przez Internet, której spłatę można rozłożyć na wygodne raty. Na https://vippo.pl/ dostępne są np. pożyczki na okres do 36 miesięcy. Jakie zalety ma skorzystanie z takiej oferty? Przede wszystkim jest to krótki czas oczekiwania na pieniądze oraz formalności ograniczone do niezbędnego minimum. Łatwa dostępność i możliwość złożenia wniosku przez Internet sprawia, że jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż np. staranie się o kredyt gotówkowy w banku. Z kolei możliwość samodzielnego ustalenia wysokości pożyczki oraz czasu spłaty, a co za tym idzie – również wysokości comiesięcznych rat, pozwala rozsądnie wybrać kwotę zobowiązania i dostosować ją do posiadanych finansów. Firmy pożyczkowe nie wymagają przedstawienia zaświadczeń o dochodach ani też zaświadczeń o zatrudnieniu, dlatego nawet studenci bez umowy o pracę mogą starać się o pożyczkę. Warto jednak pamiętać, że wiele firm pożyczkowych współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, dlatego osoby z negatywną historią kredytową mogą otrzymać odpowiedź odmowną na składany wniosek.

Twoja pożyczka
Kwota pożyczki
Okres pożyczki
  • Rata miesięczna:  PLN
  • RRSO: %
  • Do zapłaty:  PLN
  • Całkowita spłata po:  ratach
Szczegóły pożyczki i przykład reprezentatywny +

Sprytne porady VIPPO

why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash

5 podpowiedzi, dzięki którym będziesz lepszym kierowcą

25 / 09 / 2019

Jazda samochodem to jedna z tych umiejętności, które doskonalimy całe życie. Dlatego niezależnie od stażu za kółkiem warto od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś nowego.

Czytaj dalej
jannis-brandt-mmsQUgMLqUo-unsplash

Czym karmić mózg, czyli 5 smakowitych produktów, które poprawią Twoją sprawność umysłową

28 / 08 / 2019

Z organizmem jest trochę tak, jak z samochodem: kiedy o niego dbamy i dostarczamy odpowiedniego paliwa, odwdzięcza się wysoką kulturą pracą i dużym bezproblemowym przebiegiem. Analogicznie u ludzi – dobrostan...

Czytaj dalej
jametlene-reskp-hGKXqee3Zxw-unsplash

4 łapy i 1 ogon, czyli 5 powodów, dla których warto mieć psa

20 / 08 / 2019

Małe i duże, krótko- i długowłose, ze stojącymi i klapniętymi uszami, stróżujące i do towarzystwa, rasowe i kundelki – psy towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Ostatnie badania pokazują, że posiadanie...

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni

Pożyczka na dowolny cel. Decyzja od ręki. Pieniądze na koncie w ciągu 24h.